Live

Pranohet kërkesa e familjes, nesër rivarroset Liridona Ademaj në vendlindjen e saj

16:12 / 03 Dhjetor 2023

Nga Kosova Live

Është pranuar kërkesa e familjes Ademaj, për zhvarrosjen e trupit të Liridona Ademajt, dhe rivarrosjen e saj në fshatin e prindërve.

Rivarrimi i Liridona Ademaj, e cila u vra gjatë të mërkures mbrëma, ku dyshohet se vrasjen e ka porositur burri i saj Naim Museli, do të bëhet me datë 4 dhjetor 2023 me varrezat e fshatit Rracaj ne ora 14:00.

”Njoftim mortor nga familja Ademaj .
Familja Ademaj njofton miq,shokë e dashamir se rivarrimi i vajzes tonë Liridona Ademaj e vrarë me daten 29.11.2023 behet neser me datë 4 dhjetor 2023 me varrezat e fshatit Rracaj ne ora 14:00”, thuhet në njoftim.

Shpërndaje në

U Kopjua