Live

Rikthehet Liga e Kampionëve, vëmendja kryesore në grupin A

09:48 / 12 Dhjetor 2023

Nga Kosova Live

Sot pritet të rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve.

Padyshim vëmendja kryesore do të jetë në grupin A aty ku Manchester United, Copenhagen dhe Galatasaray do të luftojë për një biletë për raundin tjetër.

Manchester pritet të ketë punë të vështirë përballë Bayern Munich që tashmë ka siguruar biletën ndërsa Galatasaray dhe Copenhagen do të përballën në mes vete.

Të dy takimet nisin nga ora 21:00

Këto janë ndeshjet tjera:

Shpërndaje në

U Kopjua