Live

Si është situata sot në veriun e Kosovës?

10:11 / 27 Maj 2023

Nga Kosova Live

Dje në ndërtesat e komunës për disa orë kanë qenë edhe kryetarët e sapoemëruar.

Në vendkalimin kufitar në Jarinje nuk ka postblloqe, nga mëngjesi i sotëm nuk ka turmë apo vonesa, ndërsa qarkullimi i udhëtarëve dhe mallrave po zhvillohet pa probleme.

Sot do të mbahet seanca e Këshillit të Sigurisë Kombëtare të Serbisë, ku do të marrë pjesë edhe presidenti serb Aleksandar Vuçiq.

Shpërndaje në

U Kopjua