Live

Vajza e policit të vrarë në Veri prek me fjalët për babain: Nuk di si të jetojë pa ty, pa heroin tim

13:52 / 25 Shtator 2023

Nga Kosova Live

“Vendin tënd në shtëpi nuk e zëvendëson askush”, janë fjalët e vajzës së policit të vrarë dje në Veri të Kosovës, Afrim Bunjaku, të cilat i tha në mbledhjen komemorative në nderim të veprës së tij.

Arbenita Bunjaku, 25 vjeçarja tutje vazhdoi duke thënë se “Ti flijove vetën për liri për këtë vend që ne dhe Kosova të jemi krenar me ty”, shkruan kosovalive.net.

Polici i vrarë pas vetes ka lënë përveç vajzës edhe dy djemë dhe gruan.

Shpërndaje në

U Kopjua