Live

Vdes në moshë të re këngëtari nga Skenderaj, Avdyl Mziu!

08:49 / 08 Prill 2024

Nga Kosova Live

Ka ndërruar jetë në moshë të re këngëtari nga fshati Marinë e Skenderajt, Avdyl Mziu

Ai nderroj jete pas një një sëmundje të shkurtër.

Lajmi për vdekjen e Avdylit u bë i ditur nga familjarët dhe miqtë e tij.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot në ora 16:00, në varrezat e fshatit Marinë, tek Xhamia.

Shpërndaje në

U Kopjua