Live

Madonna bie nga karrigia gjatë performancës, pamjet bëhen virale

08:20 / 21 Shkurt 2024

Nga Kosova Live

Artistja me famë botërore Madonna po performonte në koncertin e saj kur papritmas pësoi një incident.

Këngëtarja ishte duke kënduar muzikën e saj hit ‘Duh’ në bashkëpunim me këngëtarin The Weeknd dhe Playboi Carti, ku në atë moment një nga kërcimtaret e saj u rrëzua duke bërë ecjen, gjë që bëri të dyja të përmbyseshin në karrige.

Megjithatë, Madonna nuk varet fare nga fatkeqësitë e saj në skenë dhe nuk humbi asnjë ritëm

Shpërndaje në

U Kopjua