Live

‘Zonja serbe’ që del e kërcen gjatë natës, ‘horrori’ që po i fut frikën përdoruesve në TikTok

10:32 / 23 Mars 2023

Nga Kosova Live

TikTok-u mund të jetë shtëpia e trendëve të panumërta të kërcimit, por një e fundit është larg asaj që keni parë deri më tani.

Përdoruesit në këtë rrjet social tani kanë mbetur gojë-hapur me një grua që e quajnë si ‘zonja serbe’ që kërcen në rrugë gjatë natës, transmeton Telegrafi.

Videoja ka pushtuar platformën e mediave sociale.


Por derisa disa shikues duken të vendosur për ta zgjidhur misterin se kush është, të tjerët thjesht po kënaqen me çudinë.

@aatec13 be careful guys #serbia #dancingladyserbia #horror #zvezdara ♬ Creepy and simple horror background music(1070744) – howlingindicator
Videoja është publikuar në muajin shkurt nga një llogari e quajtur @aatc13.

Ata i dhanë një mbishkrim “kujdes djema”, duke bashkangjitur edhe hashtagët “#dancingladyserbia” dhe “#horror”. Pamjet si duket u kapën nga dritarja përballë një rruge banimi.

Videoja e tyre është parë më shumë se 77.4 milionë herë dhe ka grumbulluar më shumë se 6.4 milionë pëlqime dhe 150,000 komente.

@soymiulerxelninja #fyp #foryou #fyppppppppppppppppppppppp #parati #dancingladyserbia #wakawaka #shakira #meme #humor #serbia ♬ Waka Waka (This Time for Africa) The Official 2010 FIFA World Cup (TM) Song – Shakira

Shpërndaje në

U Kopjua