Live

11 vjecari theu hundën duke vrapuar pas Salahut, futbollisti e befason

15:53 / 11 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Louis Fowler, 11 vjeçar, ka thyer hundën duke vrapuar pas veturës së Mo Salah, në Melëood. Djaloshi ishte bashkë me vëllain e tij.

Ylli egjiptian i futbollit kishte vënë re fëmijën që vraponte.dhe u kthye prapa me makinen e tij per ta pare gjendjen e djaloshit, per te cilin u konstatua me pas se ka thyer hunden.

Salah njihet si njeri me zemër të madhe, dhe kështu morri fëmijën e dërgoi në shtëpi dhe kaloi kohë me të.

Babai i fëmijëve u befasua jashtëzakonisht shumë kur pa Salahun në shtëpi, duke vlerësuar kështu gjestin e yllit të Liverpoolit.

Shpërndaje në

U Kopjua