Live

A do e prezantojë Arbana Osmani Këngën Magjike?

14:29 / 08 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Para ca ditësh perzentuesja e njohur e ekraneve shqiptare, Arbana Osmani u pa duke drekuar me Ardit Gjebrean dhe familjen e tij.

Mediat menjëherë nisen spekulimet se kjo ishte më shumë se drekë mes miqsh. Madje disa pretenduan se Arbana do të prezantojë sivjet Këngën Magjike.

Mirëpo kjo nuk është e vërtetë. Vet Ardit Gjebrea u përkujdes t’i sqarojë këto thashetheme.


“Hajde besoju këtyre shyqyr që nuk thanë që ndahem nga gruaja. Po një drekë për qejf ishte mor aman, a mundet që miqtë e mirë të hanë një drekë jashtë pune? Apo duhet se s’bën të ketë diçka pas”, ka shkruar Arditi

Shpërndaje në

U Kopjua