Live

A do të ndodhë rikthimi i Neymarit te Barcelona?

18:59 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Një rikthim i mundshëm i Neymar te Barcelona ka qenë kryetemë e sportit për këtë verë.

Kjo pasi edhe vet lojtari ka dhënë deklarata ku shprehet i penduar për largimin e tij nga Barca.

Por me blerjen e Griezman nga Atletico Madrid ardhja e Neymarit po bëhet më e vështirë, pasi Barcelona po ka vështirësi financiare

Eksperti francez i futbollit Jonathan Johnson, thotë se  Philippe Coutinho është çelësi për çdo marrëveshje të tillë që po ndodh dhe PSG mund ta dëshirojë edhe Nelson Semedon si pjesë të marrëveshjes për Neymarin.

Shpërndaje në

U Kopjua