Live

A flet Patrisi me Noren?

13:56 / 22 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Tashmë është shndërruar në dramë raporti mes Tunës dhe Robertit.

Nuk kanë munguar deklaratat e sinqerta të Robertit për marrëdhënien e tij me Tunën. Ai dhe kunata e tij nuk flasin.

Siç dihet, raportet nuk janë më të mirat mes vëllezërve dhe kunatave dhe kjo tashmë dihet publikisht, pasi është përfolur shumë shpesh edhe në media, madje për diçka të tillë kanë folur edhe vetë vëllezërit e njohur, shkruan “Kosovarja”.

Siç nuk flet Roberti me Tunen, as Patrisi nuk ka komunikim me Noren.

Shpërndaje në

U Kopjua