Live

Afrona merr urimin më të bukur për ditëlindje

10:12 / 09 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Afrona Dika sot feston ditëlindjen.

Ajo ka mbushur 28 vjet. Modelja morri urime të shumta.

Sigurisht që urimin më të bukur e ka marrë prej partnerit të saj Bleros, me të cilin do të martohet muajin e ardhshëm.


“Shoqja ime shpirtërore, bashkëshortja ime, gjithçka që kam, Gëzuar ditëlindjen për personin më të mirë që njoh dhe personin me zemrën më të mirë që njoh. Unë jam njeriu më me fat në botë, që kam mundësinë të shpenzoj kohë me ty, më mungon shumë, dëshira e vetme e imja për ty dhe për mua është të mos festojmë ditëlindjet ndarë, Të dua pafundësisht”, shkroi këngëtari.

Shpërndaje në

U Kopjua