Live

Aktorët e O Sa Mirë, pranë martesës

14:08 / 23 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë cift që shumë kohë. Aktorët I’a dolën ta mbajnë private lidhjen e tyre mjaft mirë.

Kjo deri para ca muajsh kur Jonida e ftuar në “XING ME ERMALIN”, pranoi lidhjen dhe njoftoi se shumë shpejt do martohet.

Cifti janë njohur gjatë xhirimeve të serialit “O SA MIRE” , dhe që atëherë marrëdhënia e tyre ka përparuar.

Ata shfaqen më  të dashuruar se kurrë.

Së fundmi të dy ishin të pranishëm në festivalin e filmit “Pri Fest”, Besniku si producent ndërsa Jonida si moderatore.

Jonida madje hodhi një video në instagram kur vrapon në krahët e Besnikut.

Cifti pritet të martohen së shpejti dhe vecse kanë filluar përgatitjet.

Shpërndaje në

U Kopjua