Live

Azeti sulmohet në Prizren

17:19 / 25 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Reperi Azet tashmë i njohur jo vetëm për shqiptarët po vazhdon me koncerte kudo nëpër Kosovë.

Azeti po gëzon famën e arritur me shumë mund. Pothuajse të gjitha këngët e tij kanë rezultuar të suksesshme në Gjermani.

Shpejt morri edhe pëlqimin e  kosovarëve, të cilët po i’a ndjekin karrierën vazhdimisht. 

Në vazhdën e koncerteve që po mban në Kosovë, Azeti mbrëmë qëndroi në Prizren.

Por jo gjithcka doli sic ishte planifikuar. Në një video të postuar në rrjete sociale shihet Azeti duke u rrahur dhe duke i kthyer grushtet personit që e sulmoi.

Shpërndaje në

U Kopjua