Live

Bebe Rexha : I dua njerëzit e mi

12:22 / 08 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja Bebe Rexha është duke zhvilluar karrierë mjaft të suksesshme në Amerikë.

Mirëpo artistja nuk harron asnjëherë prejardhjen dhe me krenari shfaq dashurinë që ka për shqiptarët.

Së fundmi përmes instastoryt, ajo tregoi se ka takuar një shqiptar. Së bashku ata kanë bërë simbolin e shqiponjës.

“Brian faleminderit!! I dua njerëzit e mi”, shkroi Bebe duke bashkëngjitur dhe flamurin shqiptar.

Shpërndaje në

U Kopjua