Live

Bleona Qerreti pjesë e filmit të ri nga Bes Kallaku

11:17 / 22 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Bes Kallaku, u bë i bë i njohur për publikun shqiptar si pjesë e  shout të Portokallisë.

Edhe pas asaj aktori vazhdoi të merret me performance komike si dhe këndim.

Së fundmi ai i ka hyrë edhe botës së filmit. Besi po sjell filmin e quajtur “Falco”, i cili i përket zhanrit komedi.

Pjesë e këtij filmi do të jetë edhe këngëtarja Bleona Qerreti. Aktori dhe këngëtari ndau një fotografi në instagram ku shprehet :
“Stafi i filmit Falco. Nuk synojmë thyerje rekordesh, por thyerje brinjësh nga të qeshurat për këdo që do e shohë. Zoti ju ruajt”, ka shkuar Kallaku.

Shpërndaje në

U Kopjua