Live

Capital T paralajmëron diçka të madhe

16:53 / 31 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Capital T ka vite që është pjesë e skenës muzikore.

Reperi numëron shumë hite dhe është ndër të preferuarit e publikut shqiptar.

Së fundmi ai ka paralajmëruara një suprizë për të gjithë fansat.
Capitali do të realizojë një superkoncert në Tiranë. Përmes
instagramit reperi njoftoi se e ka patur ëndërr realizimin e një koncerti të madh.

“Mbajeni mend këtë datë 19.09.19. Koncerti i parë i karrierës sime, i ëndërruar nga unë që në fillimet e mija po bëhet realitet. Dëshira, vullneti, puna e pa lodhur e një prejskuadrave më të mira po bëjnë të mundur që 19.09.19 të mbetet gjatë në kujtesën esecilit prej nesh. Sheshi Nënë Tereza”, ka shkruar Capital në postimin e ti.

Koncerti do të mbahet në sheshin Nënë Tereza.

Shpërndaje në

U Kopjua