Live

Dafina Zeqiri shpërthen ndaj kritikëve

21:31 / 28 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Dafina Zeqiri kohëve të fundit ka prerë flokët fare shkurt. Këngëtarja shpesh edhe eksperimenton me stilin e saj.

Por kësaj radhe ajo është lodhur nga komentet negative e disa të ashtuquajturve “burra”.

Dafina publikoi një foto me veshje sportive dhe krahas fotos shkroi këto fjalë:

Fakt osht qe i kom do “invisible” balls ma tmdhaja se krejt qata “djem”, mfal “burra” hm mfal jo… “Dh..” qe shkrujt komente absurde edhe sdijn maspari me respektu motrat/ nenen e vet! Sidomos do/do femna? Qe hiq e hiq ma mir vetvetes sja boni kur shkoni edhe komentoni sene palidhje veq pse skeni “balls” me jetu per veten tonde! But SHOUT OUT to all the REAL ONES 🙌🏼 se Muziken dhe performancen e boj per QEFF shkaku juve! Ju Dua

Shpërndaje në

U Kopjua