Live

Dalin pamjet e Johnny Deep të rrahur nga Amber Heard

19:20 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Aktori Johnny Deep dhe ish gruaja e tij Amber Heard po përballen me një betejë të gjatë ligjore.

Ndarja e tyre rezultoi shumë e dhimbshme dhe cifti akuzonin njëri tjetrin për rrahje.

Në fillim u bënë të ditura vetëm deklaratat e Amber sa i përket keqtrajtimeve. Ndërsa së fundmi po qarkullon në internet një fotografi  e Johnny Deep të rrahur. Deep thotë se gjatë debatit Amber i ka fikur atij cigaren në fytyrë., shenjat e të cilës shihen në foto.

Sipas “The Blast” Johnny ka rrëfyer se në vitin 2015-të Amber i ka hedhur një shishe, që për pak i ka thyer gishtat.

Shpërndaje në

U Kopjua