Live

Diona Fona me poza tërheqëse nga Napoli

16:44 / 09 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Diona Fona është ndër këngëtaret e reja  dhe simpatike në skenën muzikore.

Këngëtarja atraktive duket se ka vendosur të pushojë në Itali. Me bikini të verdha, Diona shihet teksa merr poza atraktive.

Këngëtarja duket mjaft natyrale në imazhet e postuara nga Napoli i Italisë. Ndërsa nuk dihet se në shoqërinë e kujt gjendet ajo atje.

“Bella Vita” mbetet projekti i fundit i këngëtares.

Shpërndaje në

U Kopjua