Live

Dita e sotme: E vranët dhe me shi

09:00 / 08 Nëntor 2023

Nga Kosova Live

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka paralajmëruar se gjatë ditës së mërkurë do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu.

Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-9 gradë Celsius.

Ndërkaq, maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-16 gradë Celsius.

Shpërndaje në

U Kopjua