Live

Duda vazhdon “përplasjet” me Unikkatilin

10:27 / 11 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Unikkatili para ca ditësh performoi në Gjilan. Kjo i kishte penguar shumë reperit të këtij qyteti Dudës, i cili edhe e kishte kërcënuar se nuk do të shkelte në Gjilan pa lejen e tij.

Megjithatë Unikkatili mbajti koncertin, madje dhe ofendoi Dudën duke e quajtur “Skrrajë”.

Duda sërish postoi një video të koncertit të Unikkatilit në Gjilan duke aluduar se aty ka patur vec sigurim, e jo publik
“PizzaMan ti B* Q* ska pas Gilan Gi aty krejt sigurim jon”, u shpreh reperi.
Mbetet të shihet a do të ketë reagim prej Unikkatilit kësaj radhe.

Shpërndaje në

U Kopjua