Live

“Fadil Vokrri”,me 10 Gusht pret yjet e Milanos

15:41 / 09 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Në stadiumin “Fadil Vokrri”, me 10 Gusht pritët të vijnë yjet e Milanos për një miqësore mes Feronikelit dhe Milanos .

 Ndeshja e cila do të luhet në Prishtinë pritet të luhet në orën 20-45 sipas njoftimit zyrtar.

Kjo ndeshje do të sjellë në Kosovë emra të mëdhenj të  futbollit  italian.

Në listën e futbollistëve që do të luajnë kundër Feronikelit janë edhe emrat si Krzysztof Piatek, Gianluigi Donnarumma, Lucas Paqueta, e disa të tjerë.

Shpërndaje në

U Kopjua