Live

Flaka Krelani nuk ndalet, sjell foto nga palestra

11:03 / 23 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Kohëve të fundit këngëtarja Flaka Krelani është shumë aktive në instagram

Kjo pasi që tërë kohën sjell fotografi të reja dhe mjaft provokative. Flaka po tregon hiret e saj në pothuajse secilën foto.

Kësaj radhe ajo e sjell një fotografi nga palestra, ku edhe aty duket mjaft atraktive. Sic shihet ajo nuk po i ndahet palestrës dhe kjo është arsyeja numër një për format e saj trupore.

Ndryshe projekti I fundit muzikor i saj është kënga ‘Slay’

Shpërndaje në

U Kopjua