Live

GASHI sjell atletet me shqiponjë!

13:11 / 11 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Reperi Gashi nuk heziton asnjëherë të shfaq rrënjët e tij shqiptare.

Edhe këtë herë reperi ka befasuar fansat e tij. Në profilin e tij në Instagram, Gashi tregoi një version të veçantë të atleteve “Nike”, të cilat ishin të stampuara me kapuçin karakteristik të reperit në ngjyrë portokalli si dhe shqiponjën dykrenare.

Instagrami i tij u vërshua nga komente. Të gjithë pyesnin se ku mund ti gjejnë një palë atlete të tilla.

Ende nuk dihet nëse këto atlete do të dalin në treg për të gjithë, apo janë të personalizuara vetëm për Gashin.

Shpërndaje në

U Kopjua