Live

Gjakovë: Një person arrestohet për dhunim

09:43 / 13 Nëntor 2023

Nga Kosova Live

Të dielën në Gjakovë është arrestuar një person.

Ai dyshohet se e ka dhunuar një femër.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe në konsultim me prokurorin do të dërgohet për ekzaminim mjekësor në mjekësi ligjore, përcjell kosovalive.net.

Ndërsa, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./kosovalive.net

Shpërndaje në

U Kopjua