Live

I dhuroi veshkën, Selena nuk flet më me shoqen

09:58 / 04 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Selena Gomes është ndër këngëtaret dhe aktoret e preferuara që nga koha kur ishte pjesë e Disney Channel.

Këngëtarja para dy vitesh vuante nga një komplikim në veshka. Shoqja e saj e ngushtë Francia Raisa i kishte dhuruar veshkën.

Ky gjest ishte përshëndetur nga të gjithë njerëzit që donin ta shihnin këngëtaren shëndoshë e mirë.

Mirëpo pas këtij gjesti emocionues, Selena nuk i flet më shoqes, pasi që sipas radaronline, Francia i kishte tërhequr disa herë vërejtjen yllit që të bënte kujdes me shëndetin pas operacionit, por Selena ka vazhduar të i’a teprojë.

Shpërndaje në

U Kopjua