Live

Joe Jonas dhe Sophie Turner në zi per qenin

19:28 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Ata u martuan së fundmi në një ceremoni befasuese për të gjithë.

Aktorja e Game Of Thrones Sophie Turner dhe anëtari i bendit Jonas Brothers Joe Jonas janë ndër ciftet më të pëlqyera të showbizit.

Ata të dy njihen për dashurinë që kanë ndaj kafshëve sidomos qenve.


Vetëm pak ditë më parë, Sophie Turner dhe Joe Jonas kanë marrë lajmin e hidhur se qeni i tyre, Ëaldo Picasso, ka ndërruar jetë pas një aksidenti të rëndë të rrugët e Neë York-ut. Sipas ‘TMZ’, shoqëruesi i tij e kishte nxjerrë Waldon për një shëtitje, por ky i fundit ishte trembur dhe kishte përfunduar në mesin e trafikut, ku dhe ishte përplasur nga një makinë.

Cifti janë mjaft të pikëlluar me humbjen e qenit.

Shpërndaje në

U Kopjua