Live

Jonida Vokshi lë punën në DIGITALB pas një dekade

10:26 / 11 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka vendosur të lë punën në Top Channel pas pothuaj 10 vitesh.

Jonida ka thënë se nuk ka qenë vendim i lehtë, dhe ka shpjeguar arsyet.

“Zgjodha kete spot, sepse nga me shume se 60 qe kam realizuar per DIGITALB, ky eshte me i dashuri per mua.
Ndersa, ky postim nder me te veshtiret dhe me te rendesishmit qe kam bere per ju.

Projektet afatgjate qe kam perpara, ne rrafshin profesional dhe personal kane bere qe une nga shtatori e tutje te terhiqem nga DIGITALB – shtepia ime per dhjete vitet e fundit.

Ky nuk ka qene nje vendim i lehte per mua.

Nga zemra falenderoj secilin bashkepunetor ne DGA per nje rrugetim te paharrueshem te perbashket dhjetevjecar. Te mbushur me vlera artistike, mbeshtetje profesionale dhe plot gjera te tjera te bukura, sa edhe ky spot.
Mbase nje dite do jemi bashke serish, por deri atehere une kam vendosur te vazhdoj me projekte te tjera te cilat shume shpejt do ti kuptoni. 
Ne fund, ju falenderoj JUVE qe keni qene me mua dhe me keni perkrahur dhe shkruar pa fund pergjate ketij rrugetimi. JU FALEMINDERIT ndjekes e miq te mite🙏🏻❤ Ju ftoj ne rrugetimin tim te ri duke ju premtuar gjera edhe me te bukura!

Shpërndaje në

U Kopjua