Live

Kendall Jenner komplet nudo në foton e fundit

17:39 / 21 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Kur vie puna te zhveshja askush nuk u’a kalon motrave Kardashian-Jenner.

Ato shpesh publikojnë fotografi provokative por dhe artistike. Para ca ditësh ishte Kylie ajo që postoi një fotografi të tillë duke mbuluar me duar pjesët intime. Ndërsa shembullin e saj e vazhdoi modelja e familjes Kendall.

Kendall pozoi lakuriq para aparatit të Mert Alas.

Në këtë fotosesion bukuroshja duket shumë atraktive dhe nuk ka hezituar fare ta ndajë me fansat në instagram.

Imazhi bardh e zi tregon zbuluar Kendallin komplet. në pjesën e sipërme

Shpërndaje në

U Kopjua