Live

Kodak Black tentoi të vrasë ish të dashurën nga burgu

09:06 / 09 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Reperja amerikane Yung Miami i ka shpëtuar një tentative për vrasje që sic duket erdhi nga ish i dashuri, reperi Kodak Black.

Ky i fundit ndodhet në burg por e ka kërcënuar reperen me vdekje pasi ajo ngeli shtatëzënë me dikë tjetër.

Reperja Yung Miami ka bërë një postim në instagram përmes të cilit ka njoftuar fansat se është në gjendje të mirë shëndetsore.

“Faleminderit të gjithëve për reagimet dhe lutjet. Unë dhe bebja jemi mirë” shkruan ajo.

Yung Miami sapo kishte dalë nga makina e saj Mercedes-Benz SUV kur filluan të shtënat me armë

Shpërndaje në

U Kopjua