Live

Kylie Jenner feston ditëlindjen e 22 –të

13:25 / 10 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Kylie Jenner sot ka ditëlindjen. Miliarderia e familjes Kardashian sot bëhet 22 vjecare.


Me rastin e ditëlindjes, Kylie bashkë me partnerin, vajzën, familjen dhe shoqërinë ka udhëtuar për në Itali.


Ajo do të qëndrojë me të afërmit në një jaht luksoz, të cilin e pagoi 1.2 milardë dollar në javë.


“Zyrtarisht ditëlindja ime” shkroi Kylie në videon e postuar tnë instagram.

Shpërndaje në

U Kopjua