Live

Kylie surprizohet nga i dashuri Travis Scott për ditëlindjen e 22-të

12:47 / 11 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Kylie Jenner është duke festuar ditëlindjen e 22-të me miqtë dhe familjen në një jaht superluksoz, në brigjet italiane.

I dashuri i saj Travis Scott i bëri asaj dhuratën e papritur. Ai i ka dhuruar një varëse të mbuluar në diamantë, e cila mban logon e produkteve kozmetike të saj.

“O zot i madh” shkroi Kylie në fotografinë e qafores, të cilën e ndau me fansat në instagram.

Pak ditë më parë Travis i’a mbushi miliarderes shtëpinë me petale trëndafilash.

Shpërndaje në

U Kopjua