Live

Lëndohet Lis Shoshi, nuk mund ta ndihmojë Kosovën në para kualifikimet e Euro Basketit

15:47 / 28 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Një ndër basketbollistët më të mirë të Kosovës është lënduar gjatë ndeshjes së parë miqësore me Shqipërinë.

Basketbollisti është lënduar në krahun e djathtë, derisa mjekët kanë thënë se ai nuk do të  luajë në përballjet me Luksemburgun dhe Britaninë e Madhe. Gjendja e tij do të shikohet në vazhdimësi.

Shoshi do të jetë një mungesë e madhe në këto ndeshje andaj shpresojmë në shërim sa më të shpejtë.

Shpërndaje në

U Kopjua