Live

Leonardo DiCaprio po planifikon të martohet me të dashurën e tij?

09:29 / 25 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Aktori 44 vjec, Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij 22 vjecare Camila Morrone ka kohë që janë së bashku.

Përkundër diferencës në moshë cifti po shijojnë lidhjen e tyre. Sipas “People”, lidhja e tyre është serioze. Camila kalon shumë kohë në shtëpinë e aktorit.

Madje thuhet se Leo e ka njoftuar edhe me prindërit të dashurën e re.

Andaj tashmë kanë nisur edhe thashethemet për martesë. Cifti janë së bashku që nga janari i 2018

Shpërndaje në

U Kopjua