Live

Liam Hemsworth flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley

10:05 / 13 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus u martuan në dhjetor të 2018. Cifti kanë qenë bashkë që nga lasimi i filimit “The Last Song”, ku luanin rolin e protagonistëve kryesorë.

Por këto ditë ata njoftuan se kanë ndarë rrugët. Miley u pa duke u puthur me një fëmër dhe thuhet se lidhja lesbike e këngëtares është shkak që cifti janë ndarë.

Aktori 29-vjeçar Liam Hemsworth, ka njoftuar fansat për ndarjen e tyre përmes Instagramit.

“Përshëndetje të gjithëve. Vetëm një sqarim i vogël për të ju treguar se unë dhe Miley jemi ndarë dhe i uroj asaj asgjë tjetër përveç se shëndet dhe lumturi. Kjo është një çështje private dhe unë nuk e kam bërë, as nuk do bëj ndonjë koment për gazetarë apo media. Çdo shkrim i raportuar që më atribuohet është i rremë”, ka shkruar mes tjerash Hemsworth.

Duket se ndarja është serioze dhe sipas mediave Miley do të fokusohet tashmë vec në karrierën e saj.

Shpërndaje në

U Kopjua