Live

Liam ka dy fjalë për Mileyn

11:12 / 14 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Aktori Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga partanerja Miley Cyrus.

Ai ka njoftuar fansat për ndarjen përmes një postimi në instagram.

“Përshëndetje të gjithëve. Vetëm një sqarim i vogël për të ju treguar se unë dhe Miley jemi ndarë dhe i uroj asaj asgjë tjetër përveç se shëndet dhe lumturi. Kjo është një çështje private dhe unë nuk e kam bërë, as nuk do bëj ndonjë koment për gazetarë apo media. Çdo shkrim i raportuar që më atribuohet është i rremë”, tha aktori.

Sipas raportimeve Miley e ka lënë Liamin për një femër.

Shpërndaje në

U Kopjua