Live

Loredana kujton babain e ndjerë

11:36 / 14 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Rep artistja, Loredana Zefi pati një vit sa të suksesshëm aq edhe të mbushur me skandale.

Në muzikë këngëtarja shkëlqeu me hitet e saj. Por skandali me zhvatjen e parave nga cifti zviceran i hodhi një hije të keqe karrierës së saj. Sikur të mos mjaftonte dhe Loredana u përball edhe me humbjen e babait.

Pas kaq muajsh, Loredana duket se po vazhdon ende të ta ndjejë në masë të madhe mungesën e të atit, të cilin së fundmi e ka kujtuar përmes një fotografie të publikuar në InstaStory.

Shpërndaje në

U Kopjua