Live

Majk kalon ditën pranë të birit

09:39 / 05 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Reperi Majk sigurisht që gjatë verës është i zënë me koncerte të shumta.

Por sic duket reperi ka gjetur pak kohë për ta kaluar me të  birin e tij Ronanin.

Ai ka qëndruar me djalin në shtëpinë e tij. Në videon e publikuar, Majk ka filmuar Roanin teksa luan me makinën e tij dhe i thërret të birit: “Hajde chupa-chupa.”

Ndonëse Reperi ka patur mjaft problem me ish partneren e tij sa i përket djalit, sic duket marrëdhëniet janë përmirësuar dukshëm.

68743316_131545888077442_4994664430777290436_n

Shpërndaje në

U Kopjua