Live

Messi sulmohet në një klub nate

10:30 / 29 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Fillimi i sezonit është afër. Ndërsa Messi me miqtë e tij po shijon ditët e fundit të pushimit.

Messi me Luis Suarezin, Cesc  Fabregas dhe Jordi Alban kanë zgjedhur Ibizan për pushime.

Ata atje ndodhen me partneret e tyre.

Por gjatë një ndeje në një klub dikush ka tentuar ta sulmojë Messin.

Pjestarët e sigurimit kanë ndërhyrë menjëherë për të ndaluar kacafytjen.

Shpërndaje në

U Kopjua