Live

Milani niset për në Kosovë

10:48 / 10 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Ekipi futbollistik i Milanit para pak minutash është nisur për në Kosovë.


Ata do të mbërrijnë në Kosovë në ora 12:00 dhe do të akomodohen në njërin nga hotelet e kryeqytetit.


Në llogarinë zyrtare të klubit të Instagram janë postuar disa video, ku shihen lojtarët e skuadrës duke hyrë në aeroportin Malepnsa.


Ndeshja nis në orën 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri”

Shpërndaje në

U Kopjua