Live

Miley Cyrus pozon gjysmë e zhveshur

10:31 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Miley Cyrus është ndër emrat që sivjet do të marrë pjesë në festivalin e Sunny Hill. Këngëtarja do të vijë nnë Kosovë dhe kjo ka entuziasmuar shumë fansa kosovarë, që kanë ndjekur karrierën e saj.

Këngëtarja njihet për provokimet që i bën coftë në foto apo videoklipe.

Kësaj radhe ajo postoi në instagram një fotografi ku  reklamon të pasmet.

Por kjo nuk është se quditi shumë njerëz pasi tashmë jemi mësuar me provokimet e Mileyt.

Shpërndaje në

U Kopjua