Live

Modeles Gigi Hadid i vjedhin gjërat personale në pushime

10:15 / 10 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Gigi Hadid ka përjetuar dicka jo shumë të këndshme gjatë qëndrimit në Mykonos të Greqisë.


Modelja ishte duke shijuar pushimet me motrën e saj Bella dhe mikeshat tjera. Gjatë kohës sa ato ishin jashtë dikush kishte vjedhur gjërat personale të Gigit.


Këtë modelja e konfirmoi përmes instagramit duke thënë që kurrë nuk do të kthehet më në atë vend dhe duke u rekomanduar edhe të tjerëve që t’i shpenzojnë paratë diku tjetër.


Burimet thanë për TMZ se pas një nate në qytet vajzat u kthyen në shtëpinë e tyre ku po qëndronin me qira dhe panë se bizhuteritë, veshmbathjet, çantat dhe syzet e diellit kishin humbur dhe pjesa tjetër e sendeve të tyre u shkatërruan.

Shpërndaje në

U Kopjua