Live

Modelja Naomi Campbell pozon lakuriq

12:09 / 15 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Modelja Naomi Campbell mbetet ndër ikonat më të mëdha të botës së modës.

Ndonësë 49 vjecare modelja akoma merr vëmendje me bukurinë dhe fizikun që posedon.

Së fundmi super modelja ka vendosur të pozojë lakuriq, duke mbuluar kështu vetëm pjesët intime me duar. Bukuroshja ka ndarë fotografinë në instagram, ku dhe morri shumë komente nga fansat për dukjen e saj.

Ndryshe modelja po vazhdon punën me fushata të ndryshme.

Shpërndaje në

U Kopjua