Live

Momenti kur tifozët e Liverpoolit dhe Manchester Cityt përleshen në tren

10:11 / 05 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Tifozët huliganë të Liverpoolit dhe Manchester Cityt janë përleshur në një tren në Londër.

Dy palët janë ndeshur ashpër me grushte e shisha birre  pas ndeshjes finale te superkupës angleze “Community Shield”. Ndeshje kjo e fituar nga citizens pas penalltive.

Përleshja ka ndodhur në Londrën veriperëndimore teksa ata kanë bllokuar edhe dyert e trenit.

Shpërndaje në

U Kopjua