Live

Pa u bërë 24 orë “Bye Bye” arrin 1 milionë shikime

15:04 / 12 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Dje në ora 17:00 u publikua bashkëpunimi mes Taynas dhe Dafina Zeqirit, “Bye Bye”.

Kënga sic duket është pëlqyer shumë nga adhuruesit e dy kengëtareve, pasi që tashmë ka arritur 1 milionë shikime akoma pa kaluar 24 orë.

Këngëtaret shfaqen me performance atraktive në klipin e publikuar. “Bye Bye” ka marrë shumë komente pozitive dhe në bazë të klikimeve suksesi është i garantuar.

Shpërndaje në

U Kopjua