Live

Partneri i bën surprizën e mrekullueshme Kylie Jenner

14:11 / 06 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Ylli i televizionit Kylie Jenner shumë shpejt do ta festojë ditëlindjen. Si zakonisht festimet për ditëlindjen e saj zgjasin me ditë të tëra. E kështu ndodhi edhe sivjet.

Partneri i saj Travis Scott i ka bërë surprizën e parë Kyliet.

Jenner ndau me fansat në instagram një video ku shihet shtëpia e saj e mbushur me petale lulesh.

Ajo ka treguar dhe shënimin e Travis ku shkruhej: “Gëzuar ditëlindjen. Sapo kemi filluar. Të dua”.

“Shtëpia ime është e mbuluar nga trëndafilat dhe ditëlindja ime nuk ka ardhur ende”, ka shkruar 21-vjeçarja në videon e publikuar.

68968768_366694177352925_1913535268147673964_n

Shpërndaje në

U Kopjua