Live

Pas largimit nga Real Madridi, Asensio bëhet me skuadër të re

11:10 / 04 Qershor 2023

Nga Kosova Live

Marco Asensio do të jetë lojtari më i ri i Parisit.

PSG dhe Asensio, kanë arritur marrëvshje ndërsa pritet të nënshkruhet në ditët e ardhshme.

Spanjolli pritet të të nënshkruajë deri në qershor të vitit 2027 dhe të marr afër 10 milion € në vit.

Shpërndaje në

U Kopjua