Live

Paulo Dybala largohe nga Juventusi?

14:57 / 01 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Paulo Dybala ka qenë target i mediave për një largim të mundshëm nga Juventusi.

Më e mundshmja që pritet të ndodhë është shkëmbimi i tij me Icardin e Interit, apo Lukakun e Manchester United.

Futbollisti duket se nuk ben pjsë në planet e trajnerit Maurizio Sarri andaj do ti shqyrtoj ofertat

Vet Dybala sot sapo ka arritur në Torino pas pushimeve dhe do të bisedojë me drejtuesit e klubit.

Shpërndaje në

U Kopjua