Live

QKK jep përkrahje për filmin “Ngjyrat” me regji të Burbuqe Berishës

10:47 / 01 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Qendra Kinematografike e Kosovës i ka dhënë përkrahje projektit filmic “Ngjyrat” me regji të Burbuqe Berishës.

Filmi i përket zhanrit të metrazhit të gjatë artistik. Këtë e bëri të ditur producenti i këtij filmi Agron Vula përmes një postimi në facebook.


Projekti filmik” Ngjyrat”, me skenar nga Xheraldina Vula , regji Burbuqe Berisha dhe me producent Agron Vula, eshte perkrahur nga Qendra Kinematografike e Kosoves, ne kategorine: Film i metrazhit te gjate artistik.
E falenderoj jurine vlersuese te projekteve dhe QKK-ne per vleresimin!

Shpërndaje në

U Kopjua